Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
BOSS

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 50516402-100
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41-42
    41-42
  • 43-44
    43-44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 64% ПАМУК 34% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П HB50514916 100
1.290 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50510640 100
1.090 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468123 100
890 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468111 100
690 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000694-01
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П DS00SAYJ 0QATV E4124
1.990 МКД
Големина
S
M
L
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1