Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 3П
DIESEL

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: DS00SAYJ 0QATV E4124
0 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 51% ПАМУК 26% ПОЛИАМИД 12% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П HB50518576 100
1.290 МКД
Големина
43-46
40-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 005
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
35
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П HB50514916 100
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000694-01
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
42
45
0 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1