Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
BOSS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: HB50503946 001
19.990 МКД
11.999 МКД
11.999 МКД
Заштеда: 7.991 МКД
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА/100% KОЖА,100% ПОЛИЕСТЕРЃОН/100% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН,ЛИЦE/ 100% КОЖА