Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS000000009001B
Šifra proizvođača: KS000000009
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS000000062001B
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS0200504000044
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS180302025001A
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS180302024001A
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS180302023001A
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS180302021003A
370 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS0200502900044
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS0200503600044
320 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ KS0200503700044
440 МКД