Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧИСТАЧ ЗА ЃОН
TIMBERLAND

ЧИСТАЧ ЗА ЃОН

Шифра на артикл: A2K7M-000
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИСТАЧ ЗА ЃОН
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 93% Вода, 5% Анјонски Сурфактант И Целулоза, 1% Мириси, 1%, Конзерванс

Trenutno nema komentara
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1