Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 221059_MM
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 5% АЛУМИНИУМ 95% ЦИНК / ЕКРАН: 100% КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221703_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221529_MM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222095_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221064_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221538_MM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222095_TQ
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221529_GD
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220782_NU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221047_GD
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221047_SV
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_MM
2.290 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1