Барај
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 198540_PK
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Кутија: 5%Алуминиум, 95%Цинк / Екран: 100%Кристално стакло /Покривка: 100%Нерѓосувачки челик / Ременче: 100%Силикон

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 205018_CA
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 205116_GD
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 202990_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 203006_CF
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 202880_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 203009_SV
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 203009_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 203263_MM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 202905_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 202004_MM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 201523_RG
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 201997_BL
1.890 МКД