Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 77002009-56
Šifra proizvođača: 77002009
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220565_NV
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222381_NV
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAW0AW16282-C1G
Цена 8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77002012-56
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77070624-57
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 211519_NV
Цена 1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221348_NV
Цена 1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77030373-59
Цена 2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWZG78 79060 NAV
Цена 9.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222887_NV
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 223038_NV
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77000228-56
Цена 2.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1