Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 222375_BK
5.290 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% КРАВЈА КОЖА / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 40210 BLA
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 40060 BLA
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA93 29780 BLA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA93 27180 BLA
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA93 27140 BLA
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG92 11750 BLA
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG92 11720 BLA
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG84 99210 BLA
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG84 99180 BLA
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQG84 99060 BLA
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPL93 23230 BLO
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPL93 23060 BLO
9.290 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1