Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220891_EC
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН / НАДВОРЕШНОСТ 1: 10% ПОЛИУРЕТАН 40% ПАМУК 50% ПОЛИЕСТЕР / ВНАТРЕШНОСТ 1: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPA93 29780 WLO
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWGG93 22710 WHI
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221520_WT
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221603_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221253_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221186_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220401_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220400_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010260-04
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010272-05
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020326-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K612234-YBJ
6.490 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст
2
1