Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP41-9019
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221155_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221641_BM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221225_BM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221063_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220664_HM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3000 {A0468}1622
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3000 {A0259A}1318
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219718_BM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220520_BM
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP44-9019
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP80-9019
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXA04-9019
6.090 МКД
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1