Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220905_BL
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79210 LUL
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218956_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221902_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220571_JN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222383_BL
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221704_BL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220089_JN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_BL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_BL
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_BL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219518_BL
1.890 МКД