Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP80-9019
0 МКД
4.890 МКД
3.912 МКД
Заштеда: 978 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221715_HM
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPL93 23060 SLG
9.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWAG93 37780 NLL
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221850_HM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221166_BM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221155_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222312_BM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221641_BM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221225_BM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221063_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220664_HM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3000 {A0468}1622
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
0 МКД
4.890 МКД
3.912 МКД
Заштеда: 978 МКД
Извести ме за попуст
2
1