Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP75-1001
0 МКД
6.090 МКД
4.263 МКД
Заштеда: 1.827 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPA93 29780 WLO
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWGG93 22710 WHI
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221520_WT
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221603_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221253_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221186_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220401_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220400_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010260-04
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010272-05
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020326-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K612234-YBJ
6.490 МКД
0 МКД
6.090 МКД
4.263 МКД
Заштеда: 1.827 МКД
Извести ме за попуст
2
1