Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217360_AQ
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219787_BL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_BL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_BL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219484_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219518_BL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219729_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219574_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516927 467
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219489_BL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217984_JN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218170_BL
1.890 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1