Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 215169_BK
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 4% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 6% ЖЕЛЕЗО 90% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA5VF3 S76
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67044060-99
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217209_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217234_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217013_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218088_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67033275-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217239_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216449_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWEYG8 39517 BLA
7.690 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1