Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214499_PK
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3571 {A0021B}317
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217350_PK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217013_FU
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216557_FU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216875_FU
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215085_PK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3615 {A0492}317
9.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3597 {A0284}313
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG91 89120 PIN
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQP91 87120 RWO
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQI87 48120 LTR
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQB91 91200 FUC
8.290 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1