Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GHWQA92 13200 TRI
Isbn: HWQA9213200-TRI
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали МАЛА
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50490172 332
Цена 6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222024_GN
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221721_GN
Цена 2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222055_GN
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221647_GN
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221649_GN
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77002010-41
Цена 2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221869_GN
Цена 2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220565_GN
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218730_GN
Цена 1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222403_LM
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221319_LM
Цена 2.690 МКД