Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GHWBG88 62210 TUR
Isbn: HWBG8862210-TUR
8.290 МКД
4.974 МКД
4.974 МКД
Заштеда: 3.316 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали СРЕДНА
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50490172 332
Цена 6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222024_GN
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221721_GN
Цена 2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222055_GN
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221647_GN
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221649_GN
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77002010-41
Цена 2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221869_GN
Цена 2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220565_GN
Цена 1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218730_GN
Цена 1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222403_LM
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221319_LM
Цена 2.690 МКД
8.290 МКД
4.974 МКД
4.974 МКД
Заштеда: 3.316 МКД
Извести ме за попуст
2
1