Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 213304_LM
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 15% ЖЕЛЕЗО 5% АКРИОНИТРИЛ БУТАДИН СТИРИН 80% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217443_GN
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218678_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217560_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217943_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217943_LM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217441_GN
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218394_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218398_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218406_GN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217350_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67073272-43
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_GN
1.590 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1