Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214228_BL
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67062919-52
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216309_BL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 09130 SKB
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216546_BL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_BL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 203162_TL
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPD92 09710 LDL
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPD92 09180 LDL
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWDB90 08190 DLP
8.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWKB87 34200 LDE
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWDA92 13760 DLP
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216097_BL
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД