Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 213257_GN

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 2: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ 2: 100% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217443_GN
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218678_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217560_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217943_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217943_LM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217441_GN
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218394_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218398_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218406_GN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217350_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67073272-43
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_GN
1.590 МКД