Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 213415_GN
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67073272-43
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216877_LM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3597 {A0284}345
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWCO92 12210 TUR
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQA92 13790 TRI
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQI87 48780 MNT
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217215_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216193_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216311_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214499_LM
1.990 МКД