Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 213415_LM
1.290 МКД
903 МКД
813 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67073272-43
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215606_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216877_LM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 215602_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3597 {A0284}345
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWCO92 12210 TUR
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQA92 13790 TRI
5.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWQI87 48780 MNT
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217215_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216193_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216311_GN
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214499_LM
1.990 МКД
1.290 МКД
903 МКД
813 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст
2
1