Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DAN JOHN

ЧАНТА

Шифра на артикл: DJ001429
Isbn: CONO031-3934-LNOMORO
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFM3633 {A0343G}102
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67090637-32
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DJ001431
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DJ001427
2.790 МКД
Големина
S
UNI
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1