Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: 22WAXA12-8001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214298_BM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 23WAXP81-9019
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214425_BM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214512_BM
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214450_BM
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214426_BM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 214451_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 213251_DM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS017160
8.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS017135
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS017134
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 2115082NM
1.590 МКД