Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
TRUSSARDI JEANS

ЧАНТА

Шифра на артикл: TRJ000169
Isbn: 75B014229Y099999-W041
10.190 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47031258-88
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47031258-53
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47031258-GM
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47031249-88
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47021257-82
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47001263-09
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47001253-09
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 47001195-02
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37087743-78
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37077740-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37057737-99
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 37047744-46
1.990 МКД