Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
LYLE & SCOTT

ЧАНТА

Шифра на артикл: BA1402A-Z99
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд LYLE & SCOTT
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100%ПОЛИЕСТЕР
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AM0AM11651-0GZ
6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AM0AM11659-0GZ
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ AM0AM11381-DW6
5.790 МКД