Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 197089_DM
1.290 МКД
903 МКД
813 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рачка: 100%Акрилонитрил Бутадин Стирин / Лице: 100%Полиестер / Дршка: 100%Челик

Trenutno nema komentara
1.290 МКД
903 МКД
813 МКД
Заштеда: 477 МКД
Извести ме за попуст
2
1