Барај
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 215130_LB
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав РАЧКА: 100% АКРИЛОНИТРИЛ БУТАДИН СТИРИН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР / ДРШКА: 2% ПОЛИПРОПИЛЕН 3% ПОЛИКАРБОНАТ 40% ЧЕЛИК 5% СТАКЛО 50% АЛУМИНИУМ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 205616_OR
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215130_BN
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215128_PM
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215145_BK
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 205614_LB
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 215130_PK
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 204554_BL
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214524_GN
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214524_HM
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214522_DP
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 214523_DP
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 210263_CA
1.090 МКД
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1