Барај
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 199189_NV
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рачка: 100%Полипропилен/ Лице: 100%Полиестер / Дршка: 40%Стакло, 60%Челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 197090_KK
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 193535_VT
690 МКД