Барај
%
×
slow morning - women'secret
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
GUESS

БУНДА

Шифра на артикл: GW2BL13 WETS0 F14Z
Isbn: W2BL13WETS0-F14Z
Провери достапност
 • L
  L
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БУНДА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GV3GP19 K8RT2 G6K5
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.190 МКД
Големина
L
M
XS
S