Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
БОКСЕРКИ 5П
БОКСЕРКИ 5П
БОКСЕРКИ 5П
БОКСЕРКИ 5П
SPRINGFIELD

БОКСЕРКИ 5П

Шифра на артикл: 1254067-46

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 5П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara