Барај
%
×
through the colour lens - mango
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
CALVIN KLEIN JEANS

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: CK000NB3532E-HZY
3.990 МКД
3.192 МКД
3.192 МКД
Заштеда: 798 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 88% ПОЛИЕСТЕР 12% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50517894 975
Цена 2.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П 50517836-962
Цена 3.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03290-0WC
Цена 2.072 МКД
Заштеда -20%
2.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Цена 1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV100002870 004
Цена 2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03290-0VC
Цена 2.712 МКД
Заштеда -20%
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50480170 306
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50469786 972
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П 50514938-963
Цена 2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
3.990 МКД
3.192 МКД
3.192 МКД
Заштеда: 798 МКД
Извести ме за попуст
2
1