Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
SUPER DRY

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: M3110348A-6PV
2.190 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 219 МКД
Извести ме за попуст
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Superdry пред-колекција FW22
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
2.190 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 219 МКД
Извести ме за попуст
2
1