Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
LEVI'S

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: LV905042001 024
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50510192 405
2.990 МКД
Големина
S
M
M
L
L
XL
XL
XXL
XXL
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1