Барај
%
×
slow morning - women'secret
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
LEVI'S

БОКСЕРКИ 2П

Шифра на артикл: LV701222842 011
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
FINAL WINTER SALE -20% ADDITIONAL

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XL
    XL
  • L
    L
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701222844 005
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
M
L
XL
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
2
1