Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
LEVI'S

БОКСЕРКИ 2П

Шифра на артикл: LV701223908 001
1.890 МКД
945 МКД
945 МКД
Заштеда: 945 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701222842 005
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
XXL
L
XL
M
Sačuvano u omiljne
716 МКД
Заштеда -60%
895 МКД
1.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701222844 004
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701203923 002
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
M
XXL
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV100001150 010
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
L
M
S
XL
XXL