Барај
%
×
Forever denim with replay
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
WOMEN'SECRET

БОКСЕРКИ 2П

Шифра на артикл: 4246465-10
1.290 МКД
774 МКД
774 МКД
Заштеда: 516 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2П
Бренд WOMEN'SECRET
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701227428 004
1.890 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701227428 003
1.890 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701226874 002
1.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П LV701226872 001
1.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 2П DS00SMKX 0DDAI E3976
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL