Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
LEVI'S

БОКСЕРКИ 2П

Шифра на артикл: LV701222844 005
1.790 МКД
1.074 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД
Извести ме за попуст

Производите се достапни само онлајн

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2П
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона Continuity
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

1.790 МКД
1.074 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД
Извести ме за попуст
2
1