Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
БОКСЕРКИ 2П
SPRINGFIELD

БОКСЕРКИ 2П

Шифра на артикл: 1254041-99
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 2П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL