Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
GUESS

БОДИ

Шифра на артикл: GSS013475
Isbn: W2YI56K9RW2-F6F8
4.390 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 92% Памук 8% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ GSS007463
2.007 МКД
Заштеда -70%
6.690 МКД
Големина
38
40
42
44