Барај
%
×
slow morning - women'secret
БОДИ Ц
WOMEN'SECRET

БОДИ Ц

Шифра на артикл: 5666412-20
2.790 МКД
1.674 МКД
1.674 МКД
Заштеда: 1.116 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 90
    90
  • 95
    95
  • 100
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 86% ПОЛИАМИД 14% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

2.790 МКД
1.674 МКД
1.674 МКД
Заштеда: 1.116 МКД
Извести ме за попуст
2
1