Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
БОДИ Ц
WOMEN'SECRET

БОДИ Ц

Шифра на артикл: 7914088-91
Провери достапност
  • 90
    90
  • 95
    95
  • 100
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона Online Only FW
Состав 90% ПОЛИАМИД 10% ЕЛАСТАН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ Ц 7916307-01
2.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
БОДИ Ц 7916308-76
2.790 МКД
Големина
90
95
100