Барај
%
×
slow morning - women'secret
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
БОДИ Б
WOMEN'SECRET

БОДИ Б

Шифра на артикл: 5666389-20

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 86% ПОЛИАМИД 14% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 5667826-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 5667795-69
2.490 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 5667794-12
2.490 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 4027739-63
2.490 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 5667793-01
2.490 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
БОДИ Б 7917264-38
2.490 МКД
Големина
S
M
L