Барај
%
×
slow morning - women'secret
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 1086229-20
1.990 МКД
1.393 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS176298-6864
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765938-20
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765951-28
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67910470-43
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL