Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
DAN JOHN

БЛУЗА

Шифра на артикл: DJ000811
Isbn: E22V66-1239-PSWARANCIONE
2.690 МКД
2.690 МКД
2.018 МКД
Заштеда: 672 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A2CQZ-643
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL