Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
LEVI'S

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: LVA4695-0003
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона Continuity
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 77020334-TC
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ MS6L1JJ5960000-F20
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67047133-TM
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67027132-TM
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67067143-TM
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 3087501-13
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GW4GD47 D5B66 SEAD
4.890 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GW4GD20 D5B64 H4M3
4.890 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ CKJ20J222808-1BY
4.490 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ CKJ20J222803-1AA
5.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ MS6L1JJ2360000-F20
7.990 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67039045-TM
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1