Барај
%
×
slow morning - women'secret
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
GUESS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: GW3YD54 WFIT2 F7TR
Isbn: W3YD54WFIT2-F7TR
5.490 МКД
2.196 МКД
2.196 МКД
Заштеда: 3.294 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 87% ПОЛИЕСТЕР 11% ПОЛИАКРИЛ 1% ПАМУК 1% ВОЛНА