Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
BOSS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 50487993-492
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 97% ПАМУК 3% ЕЛАСТИН
Trenutno nema komentara

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50469108-413
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50486705-492
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50466684-492
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50486874-492
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
20.990 МКД
Големина
48
50
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1